uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

  1. собаки
  2. бджоли

Нормотел

Тварини, яким можна застосовувати препарат:

корови

Нормотел

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовленя.

Дякуємо за Ваше замовлення. Скоро наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Нормотел

розчин для перорального застосування

 

Опис

Рідина безбарвна або світло-рожевого кольору, прозора.

 

Склад

1 л кормової добавки містить: пропіленгліколь — 780 мл, метіонін — 15 г, холіну хлорид — 15 г, нікотинамід — 15 г, ціанокобаламін — 0,001 г, пантотенат кальцію — 0,3 г, цинк — 3 г, селен — 0,03 г, кобальт — 0,015 г.

 

Фармакологічні властивості

Комбінація пропіленгліколю, метіоніну, комплексу вітамінів групи В та ессенціальних елементів підвищує енергетичний потенціал, стимулює обмінні процеси у корів, схильних до захворювання на кетоз.

Пропіленгліколь знижує молярне співвідношення оцтової кислоти до пропіонової в рубці корів, концентрацію вільних жирних кислот і бета-гідроксибутирату, вміст триацилгліцеринів у печінці і концентрацію кетонових тіл у молоці. Підвищує ефективність відтворення тварин, енергетичний баланс корів у період ранньої лактації, сприяє збільшенню надоїв.

Метіонін — це незамінна амінокислота, яка має метаболічну, гепатопротекторну дію, бере участь в обміні сірковмісних амінокислот, у синтезі адреналіну, креатиніну та інших біологічно важливих сполук, активує дію гормонів, вітамінів, ферментів, білків, знижує концентрацію холестерину і підвищує концентрацію фосфоліпідів крові.

Холін хлорид умовно належить до вітамінів групи В, відіграє важливу роль в обміні фосфоліпідів та процесі синтезу фосфоліпідів у печінці.

Нікотинамід бере участь у метаболізмі жирів, протеїнів, амінокислот, пуринів, тканинному диханні та глікогенолізі.

Ціанокобаламін як метаболіт активує обмін вуглеводів, білків та ліпідів, сприяє синтезу лабільних груп в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот Нормалізує функціонування печінки та нервової системи, активізує зсідання крові.

Пантотенат кальцію легко всмоктується у кишковику та розщеплюється, звільняючи пантотенову кислоту, яка є незамінним структурним компонентом коферменту А, що відіграє важливу роль в обмінних процесах — синтезі та окисленні жирних кислот, циклі Кребса та інших біохімічних реакціях.

Цинк бере участь в обміні нуклеїнових кислот і синтезі білків.

Селен є ессенціальним нутрієнтом, що входять до складу різних ферментів антиоксидантної дії, які відповідають за антиоксидантний захист ліпідів клітинних стінок від перекисного окиснення.

Кобальт бере участь в утворенні крові, є каталізатором ряду ферментів, сприяє біосинтезу вітаміну В12 кишковою мікрофлорою в тонкому відділі кишковика.

 

Показання

Лікування тільних та лактуючих корів при субклінічному і клінічному кетозах, профілактика корів до та після отелення з метою підвищення продуктивності і нормалізації обміну речовин.

 

Протипоказання

Не призначати коровам з підвищеною чутливістю до діючих речовин кормової добавки.

 

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують індивідуально з кормом або водою, а також нерозведеним, використовуючи зонд чи дренчер, в таких дозах:

  • стимулювання обмінних процесів у тільних корів та забезпечення нормального перебігу післяродового періоду — 300-400 мл на тварину, курс — 2-3 дні до отелення та 2 дні після отелення;
  • профілактика та лікування субклінічних і клінічних кетозів, переважно у 2-6 тиждень лактації, залежно від ступеня порушень обміну речовин — 300-400 мл на тварину, курс — 4-5 днів.

При груповому застосуванні розраховану кількість кормової добавки розподіляють на два прийоми і дають разом з 3-5 кг силосу або іншого, бажано зеленого соковитого корму.

Під час перших тижнів лактації необхідно обмежити згодовування кетогенних кормів.

 

Застереження

При значному передозуванні у тварин може спостерігатися зниження апетиту, зменшення споживання води, розлад ШКТ.

 

Упаковка

Полімерні флакони по 2 л, полімерні каністри по 20 л.

 

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від +5 до +25 °С.

Після відкривання флакона препарат використати протягом 30 діб, розчин кормової добавки у воді — протягом 48 годин.

 

Термін придатності

2 роки.