uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Увага! Натуральний продукт на основі прополісу - "Узатимол" Повернутися до списку

З давніх часів прополіс використовується людиною як натуральний продукт, який володіє різноманітними лікувальними властивостями.

Прополіс, очищений від сторонніх домішок (від шматочків чистого воску, дрібних деревних відколів, залишків трупів бджіл і т. д.) та його препарати завдяки своєму цінному хіміко-біологічного складу володіють широкою гамою лікарських властивостей. Вони мають різко виражені протизапальні, антимікробні та антивірусні, протипухлинні, антибіотичні, протигрибкові, антисептичні, ранозагоювальні властивості. Згубний вплив надає прополіс на грампозитивні бактерії, особливо туберкульозну паличку, що особливо цінно для лікування хворих на туберкульоз, які не піддаються лікуванню аптечними антибіотиками. Крім цього прополіс володіє сильними знеболюючими властивостями (такими ж, як у кокаїну, і навіть більше), стимулює регенеративні (відновлювальні) процеси, обмежує розвиток рубців і прискорює загоєння ран, запалень, опіків; покращує крово- і лімфообіг, різко знижує проникність опікової поверхні. Прополіс не токсичний, навіть після тривалого застосування не пригнічує корисну мікрофлору травного тракту, не призводить до дисбактеріозу і зниження природного імунітету. Навпаки, прополіс збільшує захисні сили організму. У той же час прополіс пригнічує розвиток патогенних мікробів, у тому числі і дисбактеріозних (кандідозних та ін.); тобто прополіс діє на мікроорганізми вибірково і на користь організму.

 

Мазь прополісу здійснює вплив на рани, що важко загоюються, знімає біль, пригнічує бактеріальну флору, підсилює місцеві захисні механізми, стимулює регенерацію тканин, має дезодоруючий ефект. Дієва при лікуванні опіків і цілого ряду шкірних хвороб: гніздової плішивості, дерматитах, мікроспорії, піодермії, екземі, епідерофітії, себорейної екземі та ін.

Для ознайомлення з препаратом натиснть на посилання: http://brovafarma.com.ua/uk/uzatimol.html