uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

25 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «БРОВАФАРМА» Повернутися до списку

Вже 25 років компанія БРОВАФАРМА є лідером з виробництва ветеринарних препаратів в Україні

 

 

Сьогодні в портфелі підприємства понад 140 найменувань лікарських засобів для ветеринарії:

• антимікробні

• протипаразитарні

• вітамінно-мінеральні засоби

• дезінфектанти

• знеболюючі та протизапальні препарати

• засоби для репродуктивних органів та догляду за молочною залозою

 

Висока якість продукції та інноваційність розробок досягається завдяки активній науковій діяльності. На підприємстві працюють кандидати і доктора наук, видають підручники та навчально-практичні посібники, патентують новітні розробки (40 патентів). БРОВАФАРМА постійно співпрацює з провідними українськими та зарубіжними науковими установами. В результаті спільних досліджень підготовлено і захищено близько 70 дисертацій, опубліковано понад 700 наукових робіт. Більшість з цих розробок створювалося за участю засновника підприємства, доктора ветеринарних наук, професора Андрія Володимировича Березовського.

 

БРОВАФАРМА безперервно розвивається, росте і удосконалює виробничі процеси.

 

Пріоритетом компанії є комплексна модернізація всього підприємства, спрямована на впровадження належної виробничої практики GMP:

• Спроектовано і оснащено інноваційним обладнанням новий виробничий корпус загальною площею 3000 кв. метрів. Він включає цех з виробництва рідких лікарських форм, де за допомогою сучасних фармацевтичних технологій Bottelpack (ботлпак) БРОВАФАРМА нарівні з провідними світовими виробниками використовує сучасну упаковку для рідких препаратів — поліетиленові ампули і флакони. Це гарантує високу якість, ефективність і безпеку лікарських засобів.

• Запущено новий цех з виробництва м'яких і твердих лікарських форм. Зокрема: лінії з випуску порошкових препаратів в пластиковій упаковці, багатошарових пакетах «триплекс», таблеток у блістерній упаковці, а також гелів, мазей і емульсій у тубах і шприцах-дозаторах. Ділянки укомплектовані сучасним технологічним обладнанням, що забезпечує повний цикл виробництва: підготовку, приготування, змішування і фасування ветеринарних препаратів.

• Ще одне нововведення компанії — виробництво препаратів у монодозах за допомогою компактного, високопродуктивного обладнання, також забезпечує повний замкнутий цикл: випуск тари, розлив, дозування препаратів і формування упаковок.

• У найближчих планах — завершення будівництва ще одного складу готової продукції, а також запуск нової науково-дослідницької контрольної лабораторії.

 

Все це дозволяє підприємству регулярно розширювати асортимент і покращувати якість ветеринарних препаратів:

• Традиційно лідируючи у виробництві препаратів для здоров'я продуктивних тварин, БРОВАФАРМА створила лінійку засобів для домашніх тварин і бджільництва.

• Серед останніх затребуваних новинок компанії — малотоксичний інсектоакарицид Цифлур, гепатопротекторний препарат Карсилін, багатокомпонентний дезінфектант ДезСан, краплі Цифлодекс, кормова добавка Нормотел.

• Особлива увага приділяється розробкам, які забезпечують безпеку тваринницької продукції, зокрема, вітамінних комплексів (ЦЕДА-віт, ДАЕ-віт, Фос-Бевіт), препаратів, що не виводяться з молоком (антигельмінтик Трематозол, антибіотик Цефтіоклин), водорозчинних антигельмінтиків (Комбітрем емульсія, Трематозол емульсія, Рафензол емульсія та Бровермектин 2%) та екологічно безпечних дезінфектантів (Бровадез-плюс).

• Останнім часом Бровафарма також робить акцент на засобах для органічного тваринництва. Серед них продукти, що містять тільки хелатні сполуки (Мікростимулін) або природні компоненти (Апіхелс, Фітосепт, Ніжнодій, Узатимол).

 

Модернізація виробництва та розширення асортименту дозволяють збільшити обсяги збуту.

 

Зростання реалізації продукції БРОВАФАРМА в Україні забезпечує надійна мережа дистриб'юторів, заснована на довгострокових партнерських відносинах.

 

Стабільно зростає і обсяг експорту. Тепер препарати компанії БРОВАФАРМА добре відомі не тільки ветеринарам ближнього зарубіжжя. Більше третини продукції вже експортується у 18 країн світу (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Придністров'я, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, ОАЕ, Сінгапур, Сербія, Катар, Кувейт, Оман). У інших країнах завершуються реєстраційні процедури (Алжир, Єгипет, В'єтнам, Марокко, Камерун).

 

Наразі зростання експорту і освоєння нових ринків є ключовим завданням компанії.

 

Збільшуючи обсяг і асортимент ветеринарних препаратів, вироблених відповідно до європейських стандартів GMP, компанія впевнено крокує в майбутнє, залишаючись кращою серед перших!

 

БРОВАФАРМА: Здоров'я тварин — турбота про людей!