uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

Іхглюковіт

Тварини, яким можна застосовувати препарат:

корови

Іхглюковіт

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовленя.

Дякуємо за Ваше замовлення. Скоро наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Опис

Однорідна масляниста рідина темно-коричневого кольору з характерним запахом іхтіолу, без осаду.

Склад

100 мл препарату містять:

іхтіол                            - 3,5г,

глюкозу                       - 20,0г,

аскорбінову кислоту   - 2,0 г.

Допоміжні речовини: етиловий спирт, вода дистильована.

Фармакологічні властивості

Препарат має антисептичні, протизапальні властивості, стимулює обмін речовин, прискорює регенерацію тканин та сприяє інволюції матки.

Іхтіол бактеріостатично діє на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., E.coli), має протизапальну дію, стимулює інволюцію матки після родів, сприяє регенерації уражених тканин матки.

Аскорбінова кислота присутня в окисно-відновних процесах, вуглеводному обміні, згортанні крові, в регенерації тканин, в утворенні стероїдних гормонів. Однією з важливих фізіологічних функцій є участь в синтезі колагену та проколагену і в нормалізації проникності капілярів.

Глюкоза безпосередньо впливає на перебіг біохімічних процесів в тканинах, забезпечує енергетичні процеси, пов'язані з гліколізом, і тим самим активізує функцію внутрішніх органів.

Застосування

Профілактика та лікування корів при післяпологових субінволюціях матки, вагінітах, ендометритах.

Дозування

З профілактичною метою препарат вводять у дозі 10 мл на 100 кг маси тіла тварини у паравагінальну клітковину тазової порожнини в перші два дні після отелу з інтервалом 48 годин.

З лікувальною метою препарат вводять у паравагінальну клітковину тазової порожнини у дозі 10 мл на 100 кг маси тіла тварини з інтервалом 48 годин до повного одужання. Перед застосуванням препарат підігрівають до температури тіла. Перед використанням флакон струшують.

Препарат вводять за допомогою шприца Жане, який з’єднаний з голкою Боброва гумовою трубкою (довжиною 70-100 см). При введенні в паравагінальну клітковину тазової порожнини передньоверхній кут прямокишкової ямки (по черзі) справа або зліва від анального отвору обробляють одним із антисептичних засобів по загальноприйнятих методиках. Одномоментним поштовхом руки голку вводять у паравагінальну клітковину тазової порожнини під кутом 30-45° до поверхні ямки на глибину 3-5 см у напрямку мечеподібного відростка грудної кістки.

Протипоказання

Не встановлені.

Застереження

Забій тварин на м'ясо та споживання молока дозволяється через 10 діб після останнього введення препарату. До зазначеного терміну молоко та м'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини).

Форма випуску

Скляні флакони по 50 мл, 100 мл, 200 мл.

 

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5°С до 15°С.

Термін придатності - 1 рік.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення та виробник готового продукту:

ТзОВ НВФ “Бровафарма®” м. Бровари,

б-р Незалежності 18а, Київської обл., 07400