uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

Іхглюковіт

Тварини, яким можна застосовувати препарат:

корови

Іхглюковіт

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовленя.

Дякуємо за Ваше замовлення. Скоро наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Іхглюковіт

розчин для ін’єкцій

 

Склад

1 мл препарату містять

іхтіол — 35 мг

глюкоза — 200 мг

кислота аскорбінова — 20 мг

 

Опис

Рідина темно-коричневого кольору, однорідна, без осаду, масляниста, із характерним запахом іхтіолу.

 

Фармакологічні властивості

Препарат має антисептичні, протизапальні властивості, стимулює обмін речовин, прискорює регенерацію тканин та сприяє інволюції матки.

Іхтіол діє бактеріостатично на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми Streptococcus spp., Staphylococcus spp., E. coli, має протизапальну дію, стимулює інволюцію матки після пологів, сприяє регенерації уражених тканин матки.

Аскорбінова кислота бере учать в окисно-відновних процесах, вуглеводному обміні, згортанні крові, регенерації тканин, утворенні стероїдних гормонів, синтезі колагену та проколагену, нормалізації проникності капілярів.

Глюкоза безпосередньо впливає на перебіг біохімічних процесів у тканинах, забезпечує енергетичні процеси, пов'язані з гліколізом, та активізує функції внутрішніх органів.

 

Показання

Лікування та профілактика корів при післяпологових субінволюціях матки, вагінітах, ендометритах.

 

Протипоказання

Не встановлені.

 

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням препарат підігрівають до температури тіла тварини, ретельно збовтують і вводять в паравагінальну клітковину тазової порожнини за допомогою шприця Жане, який з’єднаний з голкою Боброва ґумовою трубкою довжиною 70-100 см.

При введенні у передній верхній кут ямки прямої кишки ділянку справа або зліва від анального отвору обробляють антисептичним засобом за загальноприйнятими методиками. Одномоментним поштовхом руки голку вводять у паравагінальну клітковину тазової порожнини під кутом 30-45° до поверхні ямки на глибину 3-5 см у напрямку мечоподібного відростка грудної кістки.

Доза становить 10 мл на 100 кг маси тіла. Препарат вводять з інтервалом 48 годин: для профілактики — у перші 2 дні після отелення, для лікування — до повного одужання.

 

Застереження

Після останнього застосування препарату забій тварин на м'ясо та споживати молоко людям дозволяється через 10 діб. М'ясо та молоко, отримані раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

 

Упаковка

Скляні флакони по 100, 200 мл.

 

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +5 до +15 °С.

 

Термін придатності

1 рік.