uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

  1. кози

ДАЕ-віт

Тварини, яким можна застосовувати препарат:

коні корови кози вівці свині собаки

кролі

кури

ДАЕ-віт

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовленя.

Дякуємо за Ваше замовлення. Скоро наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Опис

Емульсія світло-жовтого або бурштинового кольору.

 

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини: вітамін А — 100 000 МО, вітамін D3 — 40 000 МО, вітамін Е — 20 мг; допоміжні речовини: етанол, бутилгідрокситолуол, бутилгідроксианізол, динатрію едетат, полісорбат, вода.

 

Фармакологічні властивості

ДАЕ-віт — комбінований препарат, що вміщує жиророзчинні вітаміни А, D3 та Е у фізіологічному співвідношенні. Забезпечує комплексну дію на організм тварин – нормалізує обмін речовин, ефективний при лікуванні та профілактиці гіповітамінозів і ускладнень, що розвиваються на їх фоні.

Вітамін А бере участь в окисно-відновлюваних реакціях. Гальмуючи активність інсуліну, впливає на вуглеводний і жировий обмін, активізує метаболізм кальцію і магнію, входить до складу ліпідного шару клітинних мембран, регулює засвоєння кисню при біохімічних процесах, затримує утворення кератиногіалінових зерен у ліпідному шарі клітинних мембран і підтримує еластичність оболонок клітин. Відіграє важливу роль у взаємодії білків із ліпідами у клітинних мембранах, регулює їх функціонування та проникність, нормалізує функціонування органів зору, шкіри, дихальних шляхів, травного каналу, матки, стимулює ряд репродуктивних функцій: сперміо- та оогенез, ріст ембріонів, настання статевої зрілості, синтез статевих гормонів.

Вітамін D3 бере участь в обміні кальцію і фосфору, починаючи зі всмоктування їх в кишечнику та закінчуючи виведенням з організму, завдяки чому впливає на формування та розвиток скелету. Регулює вміст кальцію і фосфору у крові та кістковій тканині, забезпечує фізіологічне співвідношення їх в організмі, а також впливає на тканинне дихання і окислення вуглеводів. При зниженні вмісту кальцію у крові тварин забезпечує його перехід з кісткової тканини.

Вітамін Е – антиоксидант, що регулює окислення при біосинтезі білка, забезпечує метаболізм АТФ, захищає еритроцити від гемолізу та окислення, попереджує окислення жирних кислот, забезпечує стійкість і активність епітелію слизових оболонок репродуктивної системи, шлунково-кишкового тракту і кон'юнктиви. У самців регулює сперматогенез, зменшує кількість патологічно змінених сперматозоїдів, запобігає переродженню епітелію сім’яних канальців. У самок поліпшує запліднення і ембріональний розвиток плоду.

Комбінація вітамінів А, D3 та Е підвищує загальну резистентність організму тварин, покращує їх загальний стан, попереджує виникнення рахіту й остеомаляції.

 

Показання

Лікування та профілактика А- і D-гіповітамінозів (в тому числі рахіту) сільськогосподарських і дрібних домашніх тварин, аліментарної і вторинної остеодистрофії, післяродової гіпокальцемії та гіпофосфатемії, перед- і післяродового залежування, аліментарної дистрофії, затримання посліду, субінволюції матки, переломів кісток. Препарат застосовують при захворюваннях, які супроводжуються порушенням абсорбції та обміну вітамінів А і D, кальцію і фосфору (гастроентерит, гепатодистрофія, гепатит, кетоз, гломерулонефрит, недостатність марганцю, кобальту, надлишок стронцію).

Застосовують при підвищеній потребі в поживних речовинах, а саме:

  • в стресових ситуаціях, спричинених транспортуванням тварин, проведенням ветеринарних заходів, зміною корму, високими температурами;
  • під час вагітності (тільки у другій її половині)
  • в період лактації;
  • при порушеннях репродуктивної функції;
  • при інфекційних та інвазійних захворюваннях;
  • при зниженні продуктивності, приросту маси тварин;
  • при погіршенні заплідненості інкубаційних яєць та зниженні міцності їхньої шкаралупи.

Враховуючи важливу роль жиророзчинних вітамінів в забезпеченні метаболічних процесів, препарат можна застосовувати як допоміжний засіб для підвищення стійкості організму до впливу токсинів і активізації імунологічних реакцій.

 

Протипоказання

Не застосовувати одночасно з кортикостероїдними гормонами, глікозидами та тетрациклінами.

 

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням суспензію збовтати.

Для профілактики препарат вводять внутрішньом'язово або підшкірно один раз у 7 днів, курс — 5-6 ін'єкцій (корови), 3-5 ін'єкцій (інші тварини). Для лікування препарат вводять внутрішньом'язово один раз у 5 днів, курс — 5-8 ін'єкцій (до одужання). В подальшому за необхідності препарат використовують в профілактичних дозах.

Курям препарат дають перорально з водою або кормом протягом 2-3 тижнів.

Дози препарату для різних видів тварин вказані в таблиці (дози розраховані за вмістом вітаміну D).

 

Вид тварин

Доза, мл

Профілактика

Лікування

Корови сухостійні

1,8–2

2,5-4

Корови дійні

3

3,5-5

Молодняк великої рогатої худоби (на 100 кг маси тіла)

1-1,2

1,5–2

Бики-виробники (на 100 кг маси тіла)

2–2,5

5–6

Кобили жеребні

1–1,2

2

Кобили лактуючі

1,5

2,3–3,5

Лошата віком 6–12 місяців

0,5

1–1,5

Коні віком 1-2 роки

0,7

1,5-2

Свиноматки в другій половині поросності

0,4–0,5

1–1,5

Свиноматки лактуючі

0,5–0,6

1,5–2,8

Поросята масою 10–50 кг

0,15–0,2

0,4–0,5

Вівцематки кітні

0,2

0,4–0,5

Вівцематки лактуючі

0,3

0,5–1

Ягнята, козенята віком 4–6 місяців

0,1

0,25

Кози

0,15-0,2

0,4-0,5

Кролики

0,1

0,2

Собаки

0,1-0,2

0,2-1

Кури (перорально)

0,05

0,5-1,2

 

Застереження

При застосуванні препарату раціон тварин необхідно збалансувати за вмістом кальцію, фосфору, цинку, кобальту, міді та марганцю.

М’ясо, молоко, яйця, отримані від тварин, яким застосовували препарат, можна вживати без обмежень.

 

Упаковка

Флакони із темного скла по 10, 50, 100, 200 мл.

 

Умови зберігання

В упаковці виробника, у сухому, темному місці, при температурі від +4 до +15 °С.

Після відкриття флакона препарат використати протягом 30 діб.

Термін придатності — 2 роки.