uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

Цифлур

Тварини, яким можна застосовувати препарат:

корови

собаки

Особливості

Надійний та тривалий захист від кровосисних комах.


• Має контактну інсектицидну і репелентну дію.
• Тривалість дії препарату — 4-6 тижнів.
• Малотоксичен для теплокровних тварин, не дає резорбтивно-токсичного та подразнюючого ефекту.
• Обмежень щодо використання м’яса та молока після обробки препаратом немає.


► ІНСТРУКЦІЯ

Цифлур

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовленя.

Дякуємо за Ваше замовлення. Скоро наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

 

Захист тварин від зоофільних мух

 

Рекомендації щодо обробки тварин для захисту від ектопаразитів препаратом Цифлур

 

 

Цифлур

розчин 1% для зовнішнього застосування

 

Склад

1 мл препарату містить:

цифлутрин — 10 мг

 

Опис

Рідина жовтуватого кольору, прозора, масляниста.

 

Фармакологічні властивості

Препарат має контактну інсектицидну і репелентну дію.

Цифлутрин належить до групи синтетичних піретроїдів другого типу, які порушують роботу натрієвих каналів нервових клітин ектопаразитів, що призводить до затримки реполяризації мембран, гальмування нервових імпульсів, порушення координації рухів, паралічу і загибелі комах.

Після нанесення незначна кількості препарату резорбується, що забезпечує його тривалу інсекто-акарицидну і репелентну дію.

Препарат є малотоксичним для теплокровних тварин і в рекомендованих дозах не дає резорбтивно-токсичного та подразнюючого ефекту.

 

Показання

Захист великої рогатої худоби у пасовищний період та собак у період активності ектопаразитів: зоофільних мух Haematobia stimulans, Lyperosia irritans, L. titilans, Stomoxys calcitrans, Musca autumnalis, M. larvipara, M. аmica тощо, кровосисних комарів Aedes, Anopheles, Culex, мошок Boophthora, Simulium, Schaenbaueria, мокреців Culicoides, Forcipomya, Zentocononops, ґедзів Chrysops, Haematopota, Tabanus, оводів Нypoderma bovis, H. lineatum, гнусу, іксодових кліщів, бліх Ctenocephalides canis, вошей Linognathus setotus, волосоїдів Trichodectes canis тощо.

 

Протипоказання

Не призначати телятам з масою тіла до 100 кг, цуценятам віком до 2 місяців, сукам у першу половину вагітності.

 

Спосіб застосування та дози

Препарат наносять на суху, чисту, непошкоджену шкіру таким чином:

• велика рогата худоба — 5 мл на 1 тварину масою до 300 кг та 10 мл на 1 тварину масою понад 300 кг, повільно втирають уздовж хребта від холки до крижів при температурі повітря не вище +25 °С, після чого протягом 3 годин уникають потрапляння води на місця нанесення препарату; дійних корів обробляють після вечірнього доїння; найкращий захисний ефект досягається при обробці всього поголів'я худоби навесні після вигону на пасовище і повторних обробках через кожні 4-6 тижнів;

• собаки — 1 мл на 10 кг маси тіла наносять і злегка втирають в область холки у період активності кліщів та інших комах; повторні обробки проводять не раніше ніж через 4 тижні.

Найкращий захисний ефект препарат забезпечує при одночасній обробці всього поголів’я великої рогатої худоби навесні після вигону на пасовище та регулярних обробках через кожні 4-6 тижнів. Повторну обробку собак проводять не раніше ніж через 4 тижні.

 

Застереження

Персонал, який контактує з препаратом, повинен дотримуватися правил особистої гігієни і безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами, і використовувати захисний одяг (халат, шапочка, ґумові чоботи, рукавички). Після закінчення робіт руки ретельно вимити теплою водою з милом. При потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки або в очі промити їх великою кількістю проточної води.

При використанні у рекомендованих дозах обмежень щодо вживання м'яса та молока великої рогатої худоби немає.

 

Упаковка

Полімерні піпетки по 10 мл (по 4 шт. в картонній упаковці), полімерні флакони по 500 мл з дозуючої ємністю об'ємом 10 мл.

 

Умови зберігання

В упаковці виробника, у сухому, добре провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від +8 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат зберігати щільно закритим і використати протягом 2 місяців.

 

Термін придатності

2 роки.