uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

Колдокс ВР

Тварини, яким можна застосовувати препарат:

корови кози вівці свині

індики кури

Особливості
Водорозчинний порошок для лікування телят, ягнят, козенят, свиней, свійської птиці при захворюваннях ШКТ та органів дихання з широким спектром антимікробної дії.

Колдокс ВР

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовленя.

Дякуємо за Ваше замовлення. Скоро наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Колдокс ВР

водорозчинний порошок для перорального застосування

 

Склад

1 г препарату містить:

доксицикліну гіклат — 200 мг

колістину сульфат — 2 400 000 МО

 

Опис

Порошок світло-жовтого або жовтого кольору.

 

Фармакологічні властивості

Доксициклін — напівсинтетичний антибіотик групи тетрациклінів другого покоління. Проникає через ліпідний бар’єр бактерій, зв'язується з 30S субодиницями, блокує взаємодію між аміноацильною тРНК та матричною мРНК, інгібує синтез білків мікробної клітини. Має широкий спектр антимікробної дії на грампозитивних та грамнегативних бактерій Staphylococcus spp., Diplococcus pneumoniaе, Streptococcus spp., Erysipelothrix spp., Haemophilus spp., Escherichia coli, Bacillus antracis, Clostridium tetani, Clostridium perfringes, Listeria spp., Pasteurella spp., Bordetella bronchiseptica, Entеrobacter spp., Brucella spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Yersinia spp., Campylobacter spp., мікоплазми Mycoplasma spp., рикетсії Rickettsia spp., хламідії Chlamydia spp.

На відміну від інших антибіотиків тетрациклінового ряду доксициклін, менше пригнічує кишкову мікрофлору, краще всмоктується, діє довше та сильніше, що дає можливість знизити дозування в 5-10 разів.

При пероральному застосуванні біодоступність становить понад 90%, для птиці — до 100%. Проникає практично в усі органи і тканини, максимальна концентрація спостерігається в легенях, печінці, жовчному, репродуктивних органах і нирках. При дозуванні менше терапевтичного рівня проникає в СМР. Максимальна концентрація в крові більшості тварин реєструється через 2-4 години, бройлерів — через 1,3-1,4 години і зберігається на терапевтичному рівні протягом 18-24 годин.

Період напіввиведення з організму ВРХ — 6-19 годин, свиней — 7 годин, бройлерів — 13-17 годин. На відміну від інших тетрациклінів виводиться переважно в незміненому вигляді, в основному з жовчю.

Колістин — поліпептидний антибіотик групи поліміксинів, який синтезуються аеробною спороутворюючою паличкою Bacillus polymyxa. Діє бактерицидно переважно на грамнегативні бактерії E. coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp, Pasteurella spp., Haemophilus spp., Klebsiella spp., Shigella spp., Bordetella spp. Зв’язується з фосфоліпідами цитоплазматичної мембрани, підсилює її проникність як для внутрішніх, так і для зовнішніх компонентів клітини, що призводить до деструкції бактеріальної клітини. Зв’язує фосфоліпід А та нейтралізує дію бактеріального ендотоксину.

Завдяки своїй поліпептидній структурі практично не всмоктується через стінки ШКТ і ефективно діє тільки при бактеріальних захворюваннях органів ШКТ. Виводиться з організму переважно з калом, в незначній кількості — з сечею (при застосуванні в дуже великих дозах).

 

Показання

Лікування телят, ягнят, козенят віком до 2 місяців, свиней, свійської птиці (кури-бройлери, ремонтний молодняк, індики) при захворюваннях ШКТ та органів дихання, викликаних мікроорганізмами, чутливими до діючих речовин препарату.

 

Протипоказання

Не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до тетрацикліну і поліміксину, з важкими порушеннями функцій печінки та нирок, курей-несучок, яйця яких вживають в їжу люди, жуйних тварин з функціонально розвинутими передшлунками.

Не застосовувати одночасно з антибіотиками групи пеніцилінів, цефалоспоринів, хінолонів і циклосерином, а також з бікарбонатом натрію, препаратами, що містять залізо, алюміній, магній, оскільки останні погіршують його всмоктування.

 

Спосіб застосування та дози

Перед кожним застосуванням препарат змішують з питною водою або кормом, курс — 4-5 днів. Дози становлять:

телята, ягнята, козенята віком до 2 місяців — 0,25 г на 10 кг маси тіла, 2 рази на добу з водою, кормом, молоком або його замінником;

свині — 0,2 г на 10 кг маси тіла або 500 г на 1000 л води або 500 кг корму;

свійська птиця віком до 2 місяців (бройлери, ремонтний молодняк, індичата) — 0,1 г на 10 кг маси тіла або 250 г на 1000 л води;

свійська птиця старше 2 місяців (ремонтний молодняк, індики) — 0,2 г на 10 кг маси тіла або 500 г на 1000 л води.

 

Застереження

Персонал, що контактує з препаратом, повинен дотримуватися правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

Після останнього застосування препарату забій птиці на м'ясо дозволяється через 7 діб, свиней — через 8 діб, телят, ягнят, козенят — через 14 діб. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

 

Упаковка

Полімерні пакети, контейнери, банки по 10, 100, 500, 1000 г, пластикові контейнери по 3, 5, 10 кг.

 

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +15 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат використати протягом 14 діб, розчин препарату — протягом доби, суміш з кормом — протягом 30 діб.

 

Термін придатності

2 роки.