uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

Сторінка
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 1. Дезсан

  Дезсан

  Розчин має бактерицидну та спороцидну дію на більшість грампозитивних і грамнегативних бактерій, віруцидну дію на РНК-вміщуючі віруси, ДНК-вміщуючі віруси, фунгіцидну дію на гриби. Засіб застосовують для профілактичної, поточної, заключної та вимушеної дезінфекції об'єктів і обладнання, що підлягають ветеринарному нагляду.

  Дізнатись більше
 2. Ектосан
 3. Ектосан-пудра
 4. Ектосан-спот-он
 5. Енцин 10%

  Енцин 10%

  Розчин для ін’єкцій містить активно діючу речовину енрофлоксацин, що належить до групи фторхінолонів і має широкий спектр антибактеріальної дії. Лікування великої рогатої худоби та свиней при захворюваннях органів дихання, травного каналу, сечостатевої системи, а також при септицемії.

  Дізнатись більше
 6. Йодофоам ендофоам
 7. Камфорна олія 10%
 8. Карсилін

  Карсилін

  Розчин для перорального застосування, кормова добавка.
  Комплексний препарат для поліпшення метаболізму у тварин та птиці, підвищення резистентності, покращення показників конверсії корму та загальних показників обміну речовин. Має антифібротичну, антиоксидантну та гепатопротекторну дію, перешкоджає проникненню в клітини ряду гепатотоксичних речовин, стимулює регенерацію гепатоцитів та нормалізує функціонування печінки.

  Дізнатись більше
 9. Кефен

  Кефен

  10% розчин для ін'єкцій містить кетопрофен — нестероїдний протизапальний засіб з вираженою болезаспокійливою та жарознижуючою дією.

  Препарат не виводиться з молоком.

  Дізнатись більше
 10. Клозафен
 11. Колдокс ВР

  Колдокс ВР

  Водорозчинний порошок з широким спектром антимікробної дії, який містить напівсинтетичний антибіотик групи тетрациклінів другого покоління доксициклін та поліпептидний антибіотик групи поліміксинів колістин. Лікування телят, ягнят, козенят, свиней, свійської птиці при захворюваннях ШКТ та органів дихання. Дізнатись більше
 12. Комбітрем емульсія
 13. Комбітрем порошок
 14. Кормосан
 15. Лінімент бальзамічний по Вишневському
 16. Мікростимулін
 17. Мазь іхтіолова 10%
 18. Мазь цинкова 10%
 19. Медісон

  Медісон

  0,1% розчин містить медетомідину гідрохлорид — високоселективний антагоніст альфа-2-адренорецепторів широкого спектру дії.
  Ефективний та безпечний компонент комбінованого наркозу.

  Дізнатись більше
 20. Мелвет

  Мелвет

  0,5% розчин для ін’єкцій містить мелоксикам — нестероїдний протизапальний засіб класу оксикамів з анальгетичними та жарознижуючими властивостями.
  Має виражені хондропротекторні властивості і при тривалому застосуванні не пригнічує кістковий метаболізм, тому може використовуватися для лікування захворювань опорно-рухового апарату.

  Дізнатись більше
 21. Нормотел

  Нормотел

  Розчин для перорального застосування — комбінація пропіленгліколю, метіоніну, комплексу вітамінів групи В та есенціальних елементів підвищує енергетичний потенціал, стимулює обмінні процеси у корів, схильних до захворювання на кетоз.
  Лікування тільних та лактуючих корів при субклінічному і клінічному кетозі, профілактика корів до та після отелення з метою підвищення продуктивності і нормалізації обміну речовин.

  Дізнатись більше
 22. Оксипрол
 23. Окситоцин
 24. Офтальмо-гель
 25. Ранойод
 26. Рафензол
 27. Репродуктаза
 28. Робенкокс
 29. Розчин глюкози 40%
 30. Розчин кальцію глюконату 20%

  Розчин кальцію глюконату 20%

  • Покращує скорочення м'язів • Зменшує проникність капілярів • Бере участь у процесах згортання крові, функціональної діяльності міокарда • Має помірну діуретичну дію Дізнатись більше
Сторінка
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5