uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

Брованол Д

Тварини, яким можна застосовувати препарат:

собаки коти

кури качки гуси

Брованол Д

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовленя.

Дякуємо за Ваше замовлення. Скоро наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Опис

Сипучий порошок жовтуватого кольору.

Склад

1 г порошку Брованол®-Д (для дорослих) містить:

ніклозамід - 230 мг; оксибендазол - 30 мг; левамізолу гідрохлорид - 40 мг; наповнювач - 700 мг.

Фармакологічні властивості

Препарат має сукупні фармакологічні властивості трьох компонентів, які забезпечують широкий спектр протипаразитарної дії, а саме:

- ніклозамід при пероральному застосуванні не всмоктується з травного каналу і при контакті з стьожковими гельмінтами гальмує оксидаційно-фосфоролітичні процеси, що приводить до ослаблення і скорої гибелі сколексів та сегментів паразитів, які частково переварюються і відходять;

- оксибендазол у нематод порушує метаболізм глюцидів, блокуючи утворення АТФ, що спричиняє параліч і загибель паразитів на всіх стадіях розвитку вже через кілька годин після введення.

- левамізол потенціює нематодоцидну дію оксибендазолу та являється ефективним імуномодулятором і при послідуючій вакцинації сприяє утворенню високого рівня поствакцинального імунітету.

Застосування

Собакам і котам для лікування змішаних інвазій спричинених личинками та дорослими гельмінтами шлунково-кишкового тракту: анкілостомоз (Ancylostoma caninum), дипилідіоз (Dipylidium caninum), дифілоботріоз (Diphyllobothrium latum, D. minus), токсокароз (Toxocara canis, T. cati), токсаскаридоз (Toxascaris leonina), трихоцефальоз (Trichocephalus vulpis тa T. nutpia), теніози (Taenia hydatigena, T. multiceps).

Домашній птиці для лікування змішаних цестодозно-нематодозних або трематодозно-нематодозних інвазій, а саме: аскаридіоз (Ascaridia galli, A. dissimilis, A. columbae), капіляріоз (Capillaria anseris, С. anatis, С. contorta), сингамоз (Syngamus trachea), стрептокароз (Streptocara crassicauda), гіменолепідози (Hymenolepis gracilis, H. paracompressa, Fimbriaria fasciolaris), тетрамероз (Tetrameres fissispina).

Дозування

Дорослим собакам і котам - 1 г порошку на 10 кг маси тіла змішують з третиною кормової маси вранішнього раціону.

Птахам родини курячих - 1 г/10 кг маси тіла щоденно три доби поспіль в суміші з комбікормом. Гусям і качкам – 5 г (добова доза ) порошку на 10 кг маси тіла дві доби поспіль, в суміші з кормом.

Протипоказання

Атонія кишечнику.

Застереження

Не перевищувати вказаних доз. У незначної частини тварин при сильній інвазованості, внаслідок інтоксикації від перетравлення частини гельмінтів, можлива поява кропивниці і сверблячки в ділянці прямої кишки, неспокою, діареї, блювоти. Ці ознаки швидко зникають без лікарського втручання.

 

 

Форма випуску

Пластмасові баночки або пакети з ламінованого паперу по 5, 10, 50, 100 г. Поліетиленові пакети по 500 г.

Зберігання

Сухе, затемнене місце при температурі до 25°С.

Термін придатності 3 роки.

Тільки для ветеринарного застосування!

Реєстраційний номер: № АВ-00887-01-10

Власник реєстраційного посвідчення та виробник готового продукту:

ТзОВ НВФ "Бровафарма®" б-р Незалежності 18-а, м. Бровари, Київська обл., Україна, 07400