uk ru en

044 599 32 24   |   050 446 93 12   |   067 402 37 88   |   093 170 30 96

Завантажити каталог

Вибір препаратів по виду тварин

Бі-септим

Тварини, яким можна застосовувати препарат:

індики кури качки гуси

Бі-септим

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовленя.

Дякуємо за Ваше замовлення. Скоро наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Бі-септим

порошок для перорального застосування

 

Склад

1 г препарату містить:

тілозину тартрат — 150 мг

окситетрацикліну гідрохлорид — 150 мг

аскорбінова кислота — 200 мг

 

Опис

Порошок світло-жовтого кольору, розчиняється у воді.

 

Фармакологічні властивості

Тилозин — антибіотик групи макролідів, зв'язується з 50S рибосомальною субодиницею і пригнічує синтез білка. Активний проти грампозитивних бактерій Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Clostridium spp., Listeria, Erysipelothrix spp., деяких штамів грамнегативних бактерій Haemophilus spp., Pasteurella spp., а також Actinomyces spp., Mycoplasma spp., Chlamydia spp., Ureaplasma spp., Rikettsia spp.

Окситетрациклін — бактеріостатичний антибіотик, діє на рибосоми бактерій, перешкоджаючи синтезу білка. Має широкий спектр дії на грампозитивні і грамнегативні бактерії Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Campylobacter spp., E. coli, Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., спірохети, рикетсії, багатьох штамів мікоплазм, хламідій і деяких найпростіших.

Вітамін С підвищує опірність організму до інфекцій, прискорює обмін речовин, є антиоксидантом.

Після перорального застосування окситетрациклін швидко всмоктується. Через 30 хвилин його концентрація в сироватці крові становить майже 60% від терапевтичної, максимальна концентрація у сироватці крові досягається через 2-3 години. Окситетрациклін майже не метаболізується в організмі — близько 60% виводиться із сечею у незміненому вигляді, решта виводиться з жовчю.

Після перорального застосування тилозин добре всмоктується з ШКТ, створюючи бактеріостатичні рівні у крові і тканинах. Метаболізується в основному в печінці, виводиться переважно з сечею і жовчю.

 

Показання

Лікування молодняку та дорослої домашньої птиці (кури-бройлери, ремонтний молодняк, індички, качки, гуси) при захворюваннях ШКТ та органів дихання, бактеріальних ускладненнях, вірусних інфекціях, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну та тілозину.

 

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до тілозину та окситетрацикліну, курам-несучкам, яйця яких вживають в їжу люди. Не використовувати одночасно з цефалоспоринами, пеніциліном, еритроміцином та сульфаніламідами.

 

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально з питною водою або кормом. Доза препарату при використанні з водою становить 1 г на 1 л води, при використанні з кормом — 2 г на 1 кг корму, курс — 3-5 днів.

 

Застереження

Після останнього застосування препарату забій птиці на м'ясо дозволяється через 15 діб. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.

 

Упаковка

Полімерні пакети по 10, 500 г.

 

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +4 до +25 °С.

 

Термін придатності

2 роки.